Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Sportowe obuwie zimowe dla panów

Sportowe sznurowane kozaki

Obuwie sportowe jest wygodne, a więc idealne dla osób, które prowadza aktywny styl życia. Szczególnie chętnie, nawet na co dzień, chodzą w nim panowie. Żeby mogli się cieszyć ulubionym wyglądem butów oraz dużym komfortem związanym z ich noszeniem również zimą, powstały kozaki sportowe.

Na pewno warto obok eleganckich kozaków, w których chodzi się do pracy, na oficjalne i towarzyskie spotkania czy na randkę, mieć także w szafie nieco swobodniejsze obuwie zimowe. Mogą to być kozaki trekkingowe. Chociaż kojarzą się one z wędrówkami górskimi, to kiedy w nocy spadnie dużo śniegu nawet przejście od domu do sklepu może być niezłą wyprawą. Nieprzemakalne, ciepłe i wygodne buty przydają się bardzo podczas zimowych spacerów i zabaw na śniegu z dziećmi. Szczególnie można polecić buty z wykorzystaniem technologii GORE-TEX. Obuwie ocieplane w ten sposób jest również oddychające. Markowe buty trekkingowe wykonywane są z woskowanej skóry. Poza tym mają grubą podeszwę na traktorach. Pełni ona rolę izolatora i zapobiega upadkom na powierzchni pokrytej lodem. Dzięki temu, że tego typu buty są sznurowane można regulować ich szerokość i w razie potrzeby zakładać grubsze skarpety.

Pośród zimowych butów młodzieżowych dość popularne jest obuwie, które wygląda właściwie jak długie adidasy. Dzięki temu, że produkowane są takie sportowe kozaki rodzice i nastoletni synowie mogą osiągnąć kompromis podczas kupowania butów zimowych. Z jednej strony wyglądają „cool” i „spoko”, a z drugiej są ciepłe i solidne. Wyglądają jak połączenie kozaków oraz adidasów, natomiast ciekawostką są buty przypominające trampki. Oczywiście zrobione są ze skóry, a podeszwa wykonana jest z syntetycznego materiału. Powinna być jednak grubsza niż w przypadku tradycyjnych trampków. Buty są też odpowiednio ocieplone od wewnątrz – specjalnym materiałem lub wełną. Można je nieco rozsznurować od góry i wywinąć, wówczas powstanie dookoła kostki ozdoba w postaci białego lub kremowego baranka. Tak więc sportowe, sznurowane buty wcale nie muszą być kojarzone tylko z modą wiosenną i letnią. Można je również nosić w sezonie jesienno-zimowym, oczywiście w wysokiej i ocieplonej wersji.