Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Obuwie motocyklowe dla mężczyzn

Męskie buty motocyklowe

Panowie którzy lubią wyglądać charakterystyczne, oryginalnie i męsko często noszą kowbojki lub buty motocyklowe. Takich butów nie zakłada się oczywiście do garnituru. Są one elementem pewnego stylu.

Buty motocyklowe kojarzą się z typem niepokornym, silnym i pewnym siebie. Natomiast aby je nosić wcale nie trzeba mieć w garażu motocykla. Wiele firm produkuje obecnie jesienne i zimowe obuwie w tym stylu. W sezonie jesienno-zimowym 2012/2013 będą one naprawdę modne. Chociaż sprawiają wrażenie nie tylko masywnych, ale i ciężkich, to tak naprawdę bardzo dobrze się je nosi. Dają idealne zabezpieczenie przed zimnem, deszczem i śniegiem. Raczej nie trzeba się obawiać, że będą zbyt mało stabilne na lodzie. Co prawda mają mały obcas, ale jest on oczywiście bardzo szeroki. Panowie wybierają najczęściej proste czarne buty, które są zrobione ze skóry. Natomiast są też inne możliwości. Po pierwsze mogą być z zamszu i w innym kolorze, na przykład brązowym. Poza tym istnieje wybór jeśli chodzi o ich wysokość. Najbardziej klasyczne są buty motocyklowe, które sięgają kilka centymetrów nad kostkę, ale mogą być jeszcze wyższe bądź niższe.

Klamry i paski to niewątpliwie bardzo charakterystyczne elementy butów motocyklowych. Zdarzają się też ćwieki czy łańcuszki. Wersja zimowa wyłożona jest ocieplanym materiałem lub kożuszkiem. Zresztą kożuszek może być elementem ozdobnym i wystawać pomiędzy klamrami oraz dookoła cholewki. Dla kogo najbardziej odpowiednie są buty motocyklowe? Na pewno chętnie chodzą w nich chłopcy, którzy słuchają rockowej muzyki i marzą o harleyu. Kozaki młodzieżowe w stylu obuwia motocyklowego są obecnie bardzo trendy. Jednak również wielu mężczyzn docenia masywne buty, zapinane na klamry. Pasują idealnie do jeansów i skórzanej kurtki z kożuszkiem. Chociaż taki sposób ubierania charakteryzuje raczej indywidualistów o niespokojnym charakterze, to właśnie wiele kobiet bardzo to pociąga. Natomiast bywa również tak, że panowie którzy żyją sobie w spokojny i ustabilizowany sposób lubią poczuć się od czasu do czasu trochę inaczej i właśnie wtedy wskakują w skórzane kurtki oraz motocyklowe buty, i idą z kolegami na piwo.